en
pl

Końska dawka zabawy

Konie gniade, kare i siwe, skaczące przez przeszkody i tańczące – kilkaset rumaków pojawi się w Poznaniu z okazji odbywającej się w dniach 1 – 4 grudnia CAVALIADY. Targi zamienią się w centrum rodzinnej zabawy popularyzującej jeździectwo a publiczność, która wybierze bilet CAVALIADA Show&Targi zobaczy m.in. pokazy hippiczne, pawilon polskiej hodowli, aukcję koni, zmagania sportowe oraz targi sprzętu jeździeckiego.

więcej

Targi świętowały swoje 95-lecie

Sala Ziemi wypełniona po brzegi, energetyczna muzyka, zmysłowe występy performerów, ciekawostki z historii targów i moc życzeń - tak Międzynarodowe Targi Poznańskie świętowały swoje 95-lecie.

więcej

TAK - jesteśmy członkiem Polskiej Izby Przemysłu Targowego

I nie tylko :-) Wiemy, że wsparcie najważniejszych branżowych instytucji otoczenia biznesu z Polski, and też ze Świata daje nam wiarygodność w oczach naszych Partnerów. Podpisujemy się rękami i nogami pod zapisami Kodeksu Etycznego.

więcej

Gala 9.5 Zmysły i Żywioły

Zmysłowy spacer po salach żywiołów i premierowy koncert projektu muzycznego "Poznanianki" będą atrakcją „Gali 9.5 Zmysły i Żywioły”, czyli finału obchodów jubileuszu 95-lecia Międzynarodowych Targów Poznańskich.

więcej

ROZMOWY O STARTUPACH #5

26 października odbędzie się piąta edycja konferencji pod marką Rozmowy o Startupach. Jest to największe wydarzenie w tym roku w Łodzi dedykowane dla osób prowadzących lub rozpoczynających swoje projekty startupowe. SMART WAY tam jedzie!

więcej

Jakie są Twoje plany na kolejny rok?

Zapraszamy na poznańskie targi! Znajdziesz tu kontakty biznesowe, nowości rynkowe, szansę na rozwijanie swoich pasji. W najnowszym wydaniu Poznańskiego Magazynu Targowego „Kalendarz targów 2017” piszemy o wydarzeniach targowych, organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie, dla niemal wszystkich branż.

więcej

TRWA CALL FOR START-UPS DLA BRANŻY OCHRONY ŚRODOWISKA

Jeśli przygotowujesz rozwiązania dla zrównoważonego rozwoju, w tym ochrona środowiska, zarządzenie energią, smartcity czy recyklingu - ten program pomoże Ci znaleźć klientów.

więcej

Q & A - wyjaśniamy wątpliwości

Z zebranych dotychczas opinii i rozmów ze start-up’ami na temat programu akceleracji SMART WAY prowadzonego przez Międzynarodowe Targi Poznańskie, wyłoniło się kilka tematów, które warto rozwinąć. Odpowiadamy na pytania, rozwiewamy wątpliwości.

więcej