en
pl

Grupa MTP z prestiżowym wyróżnieniem

Grupa MTP została nagrodzona w XXIX edycji konkursu „Teraz Polska” za usługi targowo-eventowe dołączając do elitarnego grona instytucji, które znacząco wyróżniają się na rynku oraz mogą być wzorem dla innych.

Konkurs „Teraz Polska” ma charakter niekomercyjny i od blisko 30 lat wzmacnia konkurencyjność oraz sukces rynkowy wyróżnionych tytułem laureatów. Nagrody wręczane są w trzech kategoriach: za Najlepsze Produkty i Usługi, dla Gmin oraz dla Innowacyjnych Przedsięwzięć. Jest to kolejne wyróżnienie, po honorowej nagrodzie "Teraz Polska" za projekt Cavaliada Tour, jakim kapituła Fundacji nagrodziła Grupę MTP.

- Cieszymy się, że po raz kolejny znaleźliśmy się w tak doborowym gronie laureatów. Godło „Teraz Polska” jakim wyróżniono nasze usługi to niezaprzeczalny dowód wysokiego poziomu naszych kompetencji, oferty i infrastruktury – podkreśla Przemysław Trawa, prezes zarządu. – Udany event to kombinacja wielu elementów: unikatowych treści, atrakcyjnej lokalizacji, profesjonalnych usług, kompleksowego podejścia i skali działania. Grupa MTP spełnia te wszystkie warunki – dodaje.

2r3a6699-teraz-polska-2019-fot-kamil-bro

Godło „Teraz Polska” jest najbardziej rozpoznawalnym symbolem promującym polskich przedsiębiorców. Przez blisko 30 lat biało-czerwonym znakiem odzwierciedlającym najwyższą polską jakość wyróżniono ponad 600 produktów i firm, wzmacniając ich siłę rynkową, rozpoznawalność oraz sukces. Konkurs odbywa się pod honorowym patronatem Prezydenta RP.

2019-06-04