en
pl

ROZMOWY O STARTUPACH #5

26 października odbędzie się piąta edycja konferencji pod marką Rozmowy o Startupach. Jest to największe wydarzenie w tym roku w Łodzi dedykowane dla osób prowadzących lub rozpoczynających swoje projekty startupowe. SMART WAY tam jedzie!

W ramach tej edycji odbędą się prelekcje prowadzone przez Marka Kapturkiewicza (Onet, fundusz inwestycyjny Innovation Nest), Lecha Kaniuka (Pizza Portal, iTaxi), Stefana Batorego (iTaxi, Booksy), Przemysława Kuśmierka (Migam - zwycięski startup w konkursie Virgin Academy Richarda Bransona) oraz premiera nowego startupu - MatchMe - aplikacji eventowej pozwalającej na skuteczniejsze zawieranie nowych relacji biznesowych.

„Rozmowy o Startupach to dla mnie szansa na zdobycie nowej wiedzy i poznanie nowych, wartościowych osób. O Rozmowach dowiedziałem się dopiero przy okazji czwartej edycji i bardzo żałuję że straciłem te poprzednie spotkania. Na studiach uczę się biznesu w teorii, tutaj dowiaduje się o nim od doświadczonych osób - z prawdziwych historii które opowiadają. Poznaje tutaj osoby które mają podobne problemy i przemyślenia jak ja i możemy wymieniać się między sobą rozwiązaniami. Warto sobie pomagać!” – mówi Dominik Kacprzak, jeden z uczestników Rozmów o Startupach.

Organizatorem Rozmów o Startupach jest Inkubator Przedsiębiorczości Inforin, spotkanie objęte jest honorowym patronatem Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego oraz Prezydenta Miasta.

Będzie to pierwsze spotkanie tego typu w całości tłumaczone na żywo na język migowy, dzięki uprzejmości Przemysława Kuśmierka i jego zespołowi z Migam.

Wydarzenie jest bezpłatne, więcej informacji na stronie wydarzenia na facebooku

Kontakt dla mediów:
Michał Izydorczyk
m.izydorczyk@inforin.pl
+48 609 279 088

2016-10-09